Akcesoria do kos STIHL dostępne w naszej ofercie

Nasza marka zajmuje się sprzedażą urządzeń dedykowanych osobom zajmującym się pielęgnacją zieleni. Oprócz różnego rodzaju urządzeń, takich jak kosy spalinowe, akumulatorowe i elektryczne, w naszej ofercie znajdują się również rozmaite akcesoria, w tym akcesoria do kos STIHL. Do akcesoriów tych należą przede wszystkim narzędzia tnące pozwalające na wykonywanie różnych prac ogrodniczych związanych z wykaszaniem lub nadawaniem ostatecznej formy trawnikom.

Akcesoria do kos

Głowica tnąca AutoCut 25-2 Głowica tnąca AutoCut 25-2
Producent: STIHL
Cena:

79,00 zł

szt.
zobacz więcej
Trójząb BrushCut Trójząb BrushCut
Producent: STIHL
Cena:

83,00 zł

zobacz więcej

Elementy tnące – co masz do wyboru?

Akcesoria do kos STIHL to przede wszystkim ostrza i głowice tnące. Wśród produktów, które możesz kupić w naszym sklepie znajdują się m.in. tarcze tnące do trawy, które doskonale nadają się do ścinania twardej, suchej trawy oraz gęstych zarośli, a także trzcin oraz krzewów. Korzystając z naszych tarcz tnących, należy używać osłony uniwersalnej. Jeżeli zaś chodzi o głowice tnące, służą one przede wszystkim do prowadzenia prac wykończeniowych w miejscach trudno dostępnych, takich jak okolice schodów czy też krawędzie grządek. Nasze głowice posiadają automatyczną regulację żyłki uruchamianą poprzez naciśnięcie głowicą o podłoże. Szukasz czegoś, co pozwoli Ci na przeprowadzenie bardziej zaawansowanych prac? Polecamy nasze noże rozdrabniające wykonane z wysokiej jakości stali. Przy pomocy tego rodzaju narzędzi możesz przycinać kolczaste żywopłoty oraz wycinać gęste zarośla. Ważne jest, aby wybór akcesoriów dostosować nie tylko do możliwości urządzenia, ale też do własnych potrzeb.

Wybór akcesoriów do kos STIHL

Kosy STIHL są kompatybilne z różnymi narzędziami tnącymi dostępnymi w naszym sklepie. Oczywiście nie każdy model kosy będzie pasować do każdej głowicy lub do każdej tarczy tnącej. Dlatego też należy dokonywać w tej kwestii przemyślanych wyborów. W razie jakichkolwiek wątpliwości w kwestii dostosowania danych akcesoriów do kos STIHL warto zasięgnąć fachowej opinii. Skontaktuj się z nami, aby wykwalifikowany pracownik sklepu mógł Ci pomóc przy wyborze odpowiednich produktów.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 693 333 501
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl