Wypożyczalnia

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU OGRODOWEGO:

Przy wypożyczeniu sprzętu wymagana kaucja płatna gotówką w wysokości 500 zł.
Podane ceny są cenami brutto
Rezerwacja sprzętu pod numerem telefonu: 693-333-501.
Wypożyczalnia czynna w godzinach pracy sklepu.

Pilarka

STIHL MS 260

 
CENA ZA DZIEŃ:90 zł
CENA ZA WEEKEND:140 zł

Pilarka STIHL 192T

„Gałęziówka”

 
CENA ZA DZIEŃ: 90 zł
CENA ZA WEEKEND: 140 zł

Pilarka

STIHL 044

 
CENA ZA DZIEŃ:90 zł
CENA ZA WEEKEND: 140 zł

Dmuchawa

ogrodowa BG 86

 
CENA ZA DZIEŃ: 70 zł
CENA ZA WEEKEND: 105 zł

Opryskiwacz

spalinowy STIHL SR 430

 
CENA ZA DZIEŃ:90 zł
CENA ZA WEEKEND: 140 zł

Jednoosobowy świder

glebowy BT 121

 
CENA ZA DZIEŃ:130 zł
CENA ZA WEEKEND:200 zł

Podkszesywarka

HT 75

 
CENA ZA DZIEŃ: 130 zł
CENA ZA WEEKEND: 200 zł

Nożyce do żywopłotu

HS 45/HS 82T

 
CENA ZA DZIEŃ: 75 zł
CENA ZA WEEKEND:115 zł

Przecinarka do stali

i betonu STIHL TS 360

 
CENA ZA DZIEŃ: 130 zł
CENA ZA WEEKEND:200 zł

Glebogryzarka

VIKING HB 585

 
CENA ZA DZIEŃ: 130 zł
CENA ZA WEEKEND:200 zł

Kosa spalinowa

FS450/FS460

 
CENA ZA DZIEŃ: 130 zł
CENA ZA WEEKEND: 200 zł

Zagęszczarka

 

 
CENA ZA DZIEŃ: 130 zł
CENA ZA WEEKEND: 200 zł 
 

Gdy posiadasz działkę lub niewielki ogród, to doskonale wiesz, ile kosztują specjalistyczne sprzęty przeznaczone do prac ogrodowych. Wymagają konserwacji i miejsca na ich przechowywanie, co potęguje koszty. Zakup narzędzi wiąże się z dużym wydatkiem, na który nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Ponadto to nieopłacalne, gdy pracujesz na działce kilka razy do roku. Klientom oferujemy alternatywę dla zakupu drogich maszyn, a jest nią wypożyczalnia sprzętu ogrodowego. Częstochowa to miasto, w którym nas znajdziesz.

Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego – Częstochowa

Naszym klientom udostępniamy możliwość wynajmu profesjonalnych narzędzi ogrodniczych bez ponoszenia kosztów ich zakupu. W asortymencie posiadamy kilkadziesiąt maszyn odpowiadających na potrzeby osób mających działkę w mieście lub skromny ogródek przed domem. Wybierzesz u nas narzędzie, jakiego potrzebujesz i uiścisz opłatę za okres wynajmu. Nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale i czas – okazjonalna praca na działce jest dużo szybsza i prostsza przy użyciu profesjonalnych maszyn.

W naszej ofercie znajdziesz narzędzia pochodzące od renomowanych producentów. Wypożyczamy pilarki od marki STIHL. Służą one do pozyskiwania i obróbki drewna. Z ich pomocą usuniesz przeszkadzające drzewo z działki oraz przytniesz suche lub zbyt długie gałęzie. Majsterkowiczom pilarki posłużą do samodzielnej budowy altanki lub drewnianej huśtawki. W wypożyczalni możesz je wynająć na określony czas bez ponoszenia kosztów zakupu.

W ofercie posiadamy również dmuchawy ogrodowe i opryskiwacze spalinowe. To stosunkowo kosztowne urządzenia wykorzystywane kilka razy do roku. Jeśli chcesz uprzątnąć swoją działkę przed wiosną – wybierz dmuchawę ogrodową. Przy jej pomocy w ciągu kilku godzin pozbędziesz się liści leżących na trawniku. Czynność zajmie dużo mniej czasu niż wykorzystanie tradycyjnych grabi. Natomiast opryskiwacz spalinowy przyda się wszystkim amatorom ogrodnictwa. Jeśli masz niewielki ogródek z warzywami i owocami – warto go wynająć na jeden dzień.

Gdy chcesz zadbać o swój ogród, wypożycz podkrzesywarkę, kosę spalinową i nożyce do żywopłotu. Każdy z wymienionych sprzętów pomaga utrzymać trawę i ogród w idealnym stanie. Kosa spalinowa dotrze w trudno dostępne miejsca, a nożyce do żywopłotu pomogą wyrównać krzewy.

Z nami zadbasz o swoją działkę! Jeśli szukasz miejsca, gdzie znajdziesz narzędzia ogrodowe w atrakcyjnych cenach, wybierz wypożyczalnie sprzętu ogrodowego w Częstochowie! Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej działalności.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 693 333 501
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl