Opcje przeglądania

Akcesoria do robotów STIHL

W asortymencie naszego sklepu dostępne są różnorodne maszyny i urządzenia, w tym także roboty koszące. Jednak oferujemy nie tylko roboty koszące, ale również akcesoria do nich, takie jak noże, stacje ładujące, zestawy instalacyjne, szpilki montażowe oraz złączki do przewodów. Dzięki dostępności akcesoriów nie musisz się martwić, że w przypadku awarii lub chęci doposażenia swojego robota nie znajdziesz odpowiednich elementów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania akcesoriów, które poprawią pracę Twojego robota.

Akcesoria do robotów

ADV 010, Złączki do przewodu ADV 010, Złączki do przewodu
Producent: STIHL
Cena:

79,00 zł

szt.
zobacz więcej
AFN 075, Szpilki montażowe AFN 075, Szpilki montażowe
Producent: STIHL
Cena:

89,00 zł

szt.
zobacz więcej
ALM 030, Dłuższy nóż ALM 030, Dłuższy nóż
Producent: STIHL
Cena:

169,00 zł

szt.
zobacz więcej
Przewód ograniczający 150 m. Przewód ograniczający 150 m.
Producent: STIHL
Cena:

399,00 zł

szt.
zobacz więcej
Przewód ograniczający 300 m. Przewód ograniczający 300 m.
Producent: STIHL
Cena:

1 599,00 zł

szt.
zobacz więcej
Przewód ograniczający 500 m. Przewód ograniczający 500 m.
Producent: STIHL
Cena:

1 199,00 zł

szt.
zobacz więcej
Zestaw instalacyjny L Zestaw instalacyjny L
Producent: STIHL
Cena:

1 099,00 zł

szt.
zobacz więcej
Zestaw instalacyjny S Zestaw instalacyjny S
Producent: STIHL
Cena:

439,00 zł

szt.
zobacz więcej

Akcesoria do robotów STIHL dostępne w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdują się akcesoria do robotów STIHL, które pozwolą Ci na dostosowanie parametrów pracy Twojego robota do indywidualnych potrzeb. Przykładowo, jeżeli potrzebujesz urządzenia, które będzie w stanie kosić bardzo nierówny teren, możesz zdecydować się na zakup specjalnych kół napędowych z bieżnikiem, które poprawią przyczepność robota pracującego na wyboistym podłożu.

Oprócz kół w naszym sklepie możesz kupić również noże o ostrzach dłuższych niż te znajdujące się w standardowym wyposażeniu robotów. Akcesoria do robotów STIHL to również stacje ładujące. Taka stacja służy do ładowania akumulatorów wykonywanego zawsze wtedy, kiedy robot pozostaje nieaktywny.

Stację ładowania możesz trzymać zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obszaru trawnika.  Do podstawowych akcesoriów dedykowanych robotom koszącym zaliczają się również szpilki montażowe pozwalające na zakotwiczenie pętli ograniczającej do krawędzi obszaru, po którym będzie poruszać się Twój robot koszący. Do pętli ograniczającej możesz dokupić również złączki do przewodu, które pozwolą Ci na łączenie ze sobą kilku odcinków, budujących pętlę. Kupując akcesoria do robotów STIHL, rozważ zakup pudełka do przechowywania. Taki produkt pozwoli Ci na wygodne przechowywanie Twojego robota podczas zimowych miesięcy, w których nie będziesz z niego korzystać. Bez względu jednak na to, na jakiego rodzaju akcesoria się decydujesz, najważniejsze, aby były to produkty jakościowe. Taką gwarancję daje Ci zakup u nas akcesoriów do robotów STIHL.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 693 333 501
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl