Opcje przeglądania

Kosiarki akumulatorowe STIHL

Kosiarki akumulatorowe Stihl to idealne rozwiązanie dla osób pragnących kosić trawnik bez żadnych ograniczeń i jednocześnie nie zanieczyszczać środowiska poprzez emisję spalin. To ekologiczne rozwiązanie, które czyni kosiarkę urządzeniem mobilnym – bez problemu skosisz nią tereny, na których trudno o dostęp do energii elektrycznej. Dzięki pojemnemu akumulatorowi i łatwemu składaniu możesz używać jej, gdzie chcesz

Kosiarki akumulatorowe

Kosiarka akumulatorowa RMA 239 Kosiarka akumulatorowa RMA 239
Producent: STIHL
Cena:

1 419,00 zł

szt.
zobacz więcej

Jakie zalety ma kosiarka bezprzewodowa?

Do pielęgnacji trawników o niewielkich rozmiarach świetnie sprawdzi się kosiarka bezprzewodowa. Niemiecka marka Stihl, której produkty znajdziesz zarówno w naszym sklepie stacjonarnym, jak i online (z darmową dostawą), gwarantuje wysoką jakość produktów i najlepsze efekty podczas koszenia. 

Oferowane przez nas modele akumulatorowe, to kosiarki wyposażone w baterie. Zasilają one sprzęt energią elektryczną bez konieczności podłączania do prądu. To główna różnica pomiędzy modelami akumulatorowymi, a klasycznymi kosiarkami elektrycznymi. 

Zaletą kosiarek akumulatorowych można nazwać ich wagę. Kosiarki te są lżejsze od spalinowych, co ułatwia korzystanie z nich. Niemniej zwykle są nieco cięższe od modeli elektrycznych. O szybkość koszenia nie trzeba się martwić, kosiarki z akumulatorem działają ekspresowo. 

Napięcie akumulatora w kosiarce akumulatorowej

W ofercie naszego sklepu znajdziesz kosiarki akumulatorowe Stihl posiadające w zestawie akumulator litowo-jonowy i ładowarkę oraz takie, które wymagają dokupienia dodatkowych elementów. Ważne jest, aby właściwie dopasować napięcie akumulatora do typu sprzętu. Eksperci wskazują, że napięcie w tym przypadku powinno wynosić co najmniej 18V. Zanim zdecydujesz się na wybrany model kosiarki, sprawdź, ile potrzebuje czasu na naładowanie oraz jak długo działa na jednym do pełna naładowanym akumulatorze. My oferujemy takie sprzęty, które są wydajne i usprawniają pracę, a pełna niezależność od źródła zasilania to ich niezaprzeczalny atut. 

Centralna regulacja wysokości koszenia

Czym jest centralna regulacja wysokości koszenia? Dla wielu klientów naszego sklepu to jedna z najważniejszych funkcji urządzenia, którą są zainteresowani podczas wyboru kosiarki dla siebie! Jeśli zakres regulacji jest szeroki, bez zastanowienia decydują się na zakup. Centralna regulacja wysokości koszenia oznacza, że ustawienia zostaną ustalone jednocześnie na wszystkich kołach kosiarki. To ułatwia korzystanie ze sprzętu, ponieważ nie trzeba osobno ustawiać poszczególnych kółek.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 693 333 501
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl