Glebogryzarki  STIHL

Od lat, wykonując międzysezonowe prace ogrodowe, przekopujesz glebę ręcznie? Teraz możesz o tym zapomnieć! Przejrzyj oferowane przez nas glebogryzarki STIHL i zmień poziom swojej pracy na maszynowy.

Glebogryzarki STIHL to urządzenia idealne do przekopywania podłoża. Po użyciu glebogryzarki, teren pozostaje spulchniony i odpowiednio napowietrzony. Pominięcie tego etapu w pielęgnacji obszaru przygotowywanego do dalszych prac ogrodowych może mieć negatywny wpływ na późniejszy wzrost tego, co zasiejesz lub zasadzisz. Dlatego jeśli marzysz o pięknym ogrodzie z kwiatami lub ogrodzie warzywnym, najpierw zadbaj o odchwaszczenie i napowietrzenie gleby, które zapewniają glebogryzarki STIHL.

Glebogryzarki

Glebogryzarka MH 445 Glebogryzarka MH 445
Producent: STIHL
Cena:

2 999,00 zł

szt.
zobacz więcej
Glebogryzarka MH 445 R Glebogryzarka MH 445 R
Producent: STIHL
Cena:

3 199,00 zł

szt.
zobacz więcej
Glebogryzarka MH 560 Glebogryzarka MH 560
Producent: STIHL
Cena:

3 449,00 zł

szt.
zobacz więcej
Glebogryzarka MH 585 Glebogryzarka MH 585
Producent: STIHL
Cena:

3 399,00 zł

Cena regularna: 3 649,00 zł

Najniższa cena: 3 649,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Glebogryzarka MH 600 Glebogryzarka MH 600
Producent: STIHL
Cena:

3 599,00 zł

szt.
zobacz więcej
Glebogryzarka MH 685 Glebogryzarka MH 685
Producent: STIHL
Cena:

3 849,00 zł

szt.
zobacz więcej
Glebogryzarka MH 700 Glebogryzarka MH 700
Producent: STIHL
Cena:

4 399,00 zł

Cena regularna: 4 769,00 zł

Najniższa cena: 4 769,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Glebogryzarki STIHL – praca z urządzeniem

Glebogryzarki STIHL nadają się do użytku całorocznego. Ogrodnicy najczęściej używają ich wiosną oraz jesienią, ale można robić to w dowolnym momencie, z wyłączeniem tych dni, w których gleba jest zamarznięta lub zbyt sucha, aby móc z nią pracować. Ręczne przekopywanie ziemi jest czasochłonne i wymaga wysiłku, a praca z glebogryzarką to sama przyjemność i znacznie lepsze efekty. Co więcej, wykonanie niezbędnych czynności z użyciem glebogryzarki mechanicznej to znaczna oszczędność czasu.

Glebogryzarki STIHL – specyfikacja

Oferowane w naszym sklepie glebogryzarki STIHL nadają się do użytku nawet na terenach trudno dostępnych. Dzięki odpowiedniej szerokości roboczej wynoszącej 45 cm dotrzesz do wąskich miejsc. Warto przy tym dodać, że szerokość jest regulowana. Urządzenie wyposażone jest w mocny silnik spalinowy, a to gwarantuje zadowalające efekty pracy przy niewielkich nakładach sił osoby obsługującej glebogryzarkę.

Jak wiadomo, aby móc cieszyć się zielonym trawnikiem i obfitymi plonami w ogródku warzywnym, trzeba włożyć w to wiele zaangażowania, pracy i serca. Odejmij sobie nieco tej pracy, korzystając z glebogryzarki STIHL. Szeroki wybór modeli i doradztwo ekspertów otrzymasz tylko na eko.czest.pl. Sprawdź ofertę i dokonaj zakupu lub skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 693 333 501
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl