Opcje przeglądania

Opryskiwacze ręczne STIHL

Wśród różnych produktów dostępnych w naszym sklepie znajdują się również opryskiwacze ręczne STIHL. Modele znajdujące się w ofercie to zarówno urządzenia do zastosowań profesjonalnych, jak i okazjonalnych. Opryskiwacze ręczne różnią się między sobą przede wszystkim ciężarem oraz pojemnością. Jeżeli więc zastanawiasz się nad zakupem ręcznego opryskiwacza, zastanów się najpierw, do czego dokładnie chcesz go wykorzystywać.

Opryskiwacze ręczne

Opryskiwacz SG 11 Opryskiwacz SG 11
Producent: STIHL
Cena:

69,00 zł

szt.
zobacz więcej
Opryskiwacz SG 11 PLUS Opryskiwacz SG 11 PLUS
Producent: STIHL
Cena:

119,00 zł

szt.
zobacz więcej
Opryskiwacz SG 21 Opryskiwacz SG 21
Producent: STIHL
Cena:

169,00 zł

szt.
zobacz więcej
Opryskiwacz SG 31 Opryskiwacz SG 31
Producent: STIHL
Cena:

209,00 zł

szt.
zobacz więcej
Opryskiwacz SG 51 Opryskiwacz SG 51
Producent: STIHL
Cena:

449,00 zł

szt.
zobacz więcej
Opryskiwacz SG 71 Opryskiwacz SG 71
Producent: STIHL
Cena:

519,00 zł

szt.
zobacz więcej

Funkcjonalne i jakościowe opryskiwacze ręczne STIHL

W naszym sklepie znajdziesz opryskiwacze ręczne STIHL zapewniające wysoki komfort obsługi, dzięki możliwości zamontowania dźwigni pompy. Dźwignię tę można zamontować po lewej lub prawej stronie, w zależności od indywidualnych preferencji. Na wysoki komfort użytkowania wpływa również obecność ergonomicznego zaworu wyłączającego. Urządzenia dostępne w naszej ofercie mają trwałą konstrukcję zapewniającą długą żywotność opryskiwaczy, nawet przy wykorzystywaniu ich do profesjonalnych zastosowań.

Jakość i dopasowanie do Twoich potrzeb

Opryskiwacze ręczne STIHL, które znajdziesz w naszej ofercie, różnią się między sobą budową oraz pojemnością. W tej kategorii znajdziesz m.in. opryskiwacz przeznaczony do nawożenia oraz zwalczania chwastów i szkodników. Jeżeli szukasz urządzenia, które umożliwi Ci wygodne opryskiwanie prywatnej działki lub ogrodu, to urządzenie z pięciolitrowym zbiornikiem będzie zapewne najlepszym wyborem. Szukasz opryskiwacza do zastosowań profesjonalnych, pozwalającego na wykonywanie oprysków wielkopowierzchniowych? Opryskiwacz plecakowy spełni Twoje oczekiwania.

W naszej ofercie znajdziesz opryskiwacze ze zbiornikami o różnej pojemności, w tym np. urządzenie ze zbiornikiem o pojemności osiemnastu litrów. Natomiast opryskiwacze ręczne Stihl do zastosowań profesjonalnych posiadają plecak, który można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb, aby zapewnić sobie wyższy komfort pracy. Sprawdź pełną ofertę naszego sklepu i wybierz produkt, który najlepiej odpowiada Twoim aktualnym potrzebom.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 693 333 501
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl