System AK STIHL

Urządzenia akumulatorowe Systemu AK STIHL, które mamy w naszej bogatej ofercie, to rozwiązania, które cieszą się doskonałymi opiniami wśród posiadaczy ogrodów oraz domów, a także osób, które zajmują się pielęgnacją zieleni w miejscach, gdzie trzeba zachować ciszę.

Posiadamy w swojej ofercie lekkie, kompaktowe urządzenia akumulatorowe Systemu AK STIHL. Są one zasilane bardzo wydajnym akumulatorem litowo-jonowym 36 V, który jest uniwersalny i pasuje do wszystkich urządzeń w tej serii.

System AK

System AK STIHL – jeden akumulator do wielu urządzeń!

W skład systemu AK STIHL wchodzi wiele urządzeń akumulatorowych, które ponadto dostępne są w wielu opcjach. To bardzo rozwinięta linia znanej niemieckiej marki, która umożliwia pielęgnację ogrodu w pełnej skali. Wśród urządzeń tego systemu dostępne są u nas:

  • dmuchawy akumulatorowe;
  • kosy akumulatorowe;
  • kosiarki akumulatorowe;
  • nożyce akumulatorowe;
  • odkurzacze akumulatorowe;
  • pilarki akumulatorowe;
  • podkrzesywarki akumulatorowe;
  • wertykulatory akumulatorowe.

Co bardzo istotne, poszczególne modele z wymienionych powyżej sprzedajemy zarówno z akumulatorami i ładowarkami, jak i bez nich. Jeśli więc posiadasz już jedno urządzenie z tej serii z działającym akumulatorem, a potrzebujesz inne, możesz wybrać opcję bez akumulatora. Podobnie, jeśli potrzebne jest Ci kilka urządzeń, wystarczy, że tylko jedno z nich będzie miało akumulator – wszystkie te urządzenia mogą być bowiem zasilane tym samym akumulatorem – to bardzo praktyczne rozwiązanie!

System AK STIHL – bogaty wybór urządzeń do pielęgnacji ogrodu

Nie czekaj, zapoznaj się z naszą ofertą urządzeń urządzeń akumulatorowych, które wchodzą w skład systemu AK STIHL! W sklepie eko.czest.pl znajdziesz cały zestaw urządzeń do prac ogrodowych, które są ze sobą kompatybilne, jeśli chodzi o sposób zasilania. Mobilne, lekkie i łatwe w obsłudze urządzenia linii AK STIHL spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających ogrodników,  co więcej sprawdzą się również tam, gdzie potrzebna jest cisza przy pracach ogrodowych.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 693 333 501
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl