Urządzenia spalinowe STIHL do pracy na najwyższych obrotach i do bezawaryjnego funkcjonowania potrzebują dedykowanych do tych urządzeń olejów. W tej kategorii dla naszych Klientów mamy najwyższej jakości oleje do silników oraz smarowania łańcucha piły.

Najwyższej jakości oleje STIHL zagwarantują perfekcyjną pracę urządzeń. Oleje zostały opracowane przez specjalistów marki STIHL specjalnie na potrzeby silników urządzeń tej firmy oraz łańcuchów pił.

Oleje

Oleje STIHL do silników i pił łańcuchowych

W ofercie naszego sklepu dostępne są oleje dedykowane do urządzeń marki STIHL. W zależności od tego, na jakim silniku pracuje Twoje urządzenie lub jakie rozwiązanie jest najlepsze do Twojej piły łańcuchowej, oddajemy do Twojej dyspozycji:

  • olej STIHL do silników 2-suwowych HP;
  • olej STIHL do silników 2-suwowych HP Super;
  • olej STIHL do silników 2-suwowych HP Ultra;
  • olej STIHL do silników 4-suwowych SAE 30;
  • olej STIHL do silników 4-suwowych 10 W-30.

Natomiast wśród olejów, które przeznaczone są do łańcuchów pił STIHL, mamy w swojej ofercie takie rozwiązania jak:

  • olej STIHL do pił łańcuchowych ForestPlus;
  • olej STIHL do pił łańcuchowych BioPlus;
  • olej STIHL do pił łańcuchowych SynthPlus.

Stosuj dedykowane oleje STIHL do silników i pił łańcuchowych tej firmy!

Pamiętaj, aby w urządzeniach spalinowych STIHL stosować rozwiązania dedykowane dla poszczególnych modeli lub silników, w jakie są wyposażone! Oleje do poszczególnych silników w urządzeniach tej marki wykazują doskonałe właściwości smarne, a przy tym wysoką efektywność oraz czystość spalania. Ponadto oleje do silników tej marki są też przyjazne środowisku, a to bardzo istotna kwestia w dzisiejszym świecie!

Również oleje do łańcuchów pił wykazują się właściwościami przyjaznymi dla środowiska. Zapewnią doskonałą pracę łańcucha piły i sprawne cięcie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, gdzie znajdziesz oleje do swoich urządzeń STIHL.

W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi eksperci pomogą nie tylko przy wyborze najlepszego dla Ciebie rozwiązania, ale również odpowiedzą na pytania związanie z urządzeniami STIHL i prawidłowym ich działaniem.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 693 333 501
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl