Opcje przeglądania
Producent
Dostępność
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Smart Connector STIHL

STIHL Smart Connector to bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala na optymalizację i kontrolę pracy nowoczesnych urządzeń akumulatorowych marki STIHL. Smart Connector, po podłączeniu do urządzenia, rejestruje godziny pracy, zapisuje je, a następnie przesyła przez Bluetootha do smartfona albo tabletu, jeśli znajdują się w jego zasięgu.

Do obsługi STIHL Smart Connectora stosuje się specjalne oprogramowanie – oparte na chmurze STIHL Connected – jako mobilna aplikacja oraz portal. Chmura STIHL Cloud jest z kolei internetowym centrum danych, które są tam przechowywane i udostępniane użytkownikom narzędzi marki STIHL.

Smart Connector

STIHL Smart Connector STIHL Smart Connector
Cena:

100,00 zł

szt.
zobacz więcej
STIHL Smart Connector 2 A STIHL Smart Connector 2 A
Producent: STIHL
Cena:

155,00 zł

szt.
zobacz więcej

Smart Connector STIHL – nowoczesne rozwiązanie do narzędzi STIHL

Smart Connector STIHL – dzięki aplikacji STIHL Connected – wspiera użytkowników i udziela im  wskazówek z zakresu konserwacji urządzeń, a także znacznie upraszcza komunikację z Autoryzowanym Dealerem STIHL.

W tym zakresie dostępne są dwa urządzenia:

  • Smart Connector STIHL – został stworzony dla użytkowników prywatnych i wspiera ich przede wszystkim w zakresie odpowiedniego dbania o urządzenia akumulatorowe STIHL;
  • Smart Connector 2 A STIHL – opracowany z myślą o użytkownikach profesjonalnych, którzy korzystają z urządzeń akumulatorowych STIHL, zapewnia dostęp do bardzo szczegółowych danych, do których dostęp możliwy jest w aplikacji albo portalu STIHL Connected, dzięki zintegrowanemu zegarowi czasu rzeczywistego dane rejestrowane są dużo bardziej precyzyjne, zaś ich pomiar jest jeszcze bardziej niezawodny.

Smart Connector STIHL – kontroluj pracę urządzeń, optymalizuj wydajność!

Nowe technologie coraz mocniej ingerują w nasze życie – w zdecydowanej większości przypadków z korzyścią dla nas! Smart Connector STIHL jest tego najlepszym przykładem. Dzięki niemu możesz sprawdzać czas pracy swoich urządzeń i optymalizować na tej podstawie ich wydajność – zarówno, jeśli z urządzeń akumulatorowych STIHL korzystasz do celów prywatnych, jak i prowadzisz przedsiębiorstwo. Zamów w naszym sklepie Smart Connector STIHL lub Smart Connector STIHL 2 A i kontroluj pracę swoich urządzeń STIHL, optymalizuj ich wydajność!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 693 333 501
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl