Pilarki akumulatorowe STIHL

A gdyby tak pożegnać się z przewodem, który utrudnia pracę z pilarką w ogrodzie? To możliwe dzięki inwestycji w mobilną pilarkę akumulatorową. Obróbka drewna i pielęgnacja krzewów oraz drzew w ogrodzie może należeć do najprzyjemniejszych czynności sezonowych związanych z dbaniem o ogród.

Pilarki akumulatorowe

GTA 26 PLUS, Przecinarka akumulatorowa z 2 x AS 2 i AL 1 GTA 26 PLUS, Przecinarka akumulatorowa z 2 x AS 2 i AL 1
Producent: STIHL
Cena:

749,00 zł

Cena regularna: 799,00 zł

Najniższa cena: 749,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Przecinarka GTA 26, bez akumulatora i ładowarki Przecinarka GTA 26, bez akumulatora i ładowarki
Producent: STIHL
Cena:

529,00 zł

Cena regularna: 549,00 zł

Najniższa cena: 549,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Przecinarka GTA 26, zestaw z akumulatorem AS2 i ładowarką AL1 Przecinarka GTA 26, zestaw z akumulatorem AS2 i ładowarką AL1
Producent: STIHL
Cena:

659,00 zł

Cena regularna: 699,00 zł

Najniższa cena: 659,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Pilarki akumulatorowe Stihl do zadań specjalnych

Piła akumulatorowa to urządzenie elektryczne działające dzięki wewnętrznej baterii. Podobnie jak w przypadku klasycznych pił elektrycznych wykorzystywana jest tutaj energia elektryczna. Różnica polega na tym, że sprzęt akumulatorowy w czasie pracy nie musi być podłączony do prądu.

Kiedy piła akumulatorowa to dobry wybór?

Gdy planujesz prace na terenach wymagających zachowania ciszy, z pewnością sprawdzą się pilarki akumulatorowe Stihl. Cicha praca to prawdziwy i niezawodny atut urządzenia przeznaczonego między innymi do pielęgnacji drzew.

Piły akumulatorowe są rozwiązaniem dla tych użytkowników, którzy nie lubią ograniczeń, a jednocześnie nie chcą dodatkowo zanieczyszczać środowiska emisją spalin. Prace porządkowe mogą być naprawdę przyjemne, a korzystanie z piły – komfortowe i w pełni bezpieczne.

Na co zwrócić uwagę, wybierając pilarkę akumulatorową?

Cięcie i obróbka drewna to zadania, z którymi poradzą sobie nawet amatorzy, o ile są wyposażeni w dobrej jakości sprzęt, np. w pilarki akumulatorowe Stihl.

 Wybierając pilarkę, trzeba rozważyć między innymi to, jaka długość prowadnicy będzie właściwa do określonych prac. Jeśli planujesz korzystać z tego sprzętu tylko przy pracach w przydomowym ogrodzie, np. do wycinki nadmiaru gałęzi, wystarczy, że długość prowadnicy będzie wynosiła ok. 35 cm. Prz pracy z twardym, grubszym drzewem, np. przy wycince w lesie, niezbędna jest prowadnica o długości co najmniej 50 cm. W naszej ofercie znajdziesz pilarki akumulatorowe Stihl o prowadnicy sięgającej nawet 80 cm! Nie bez znaczenia są także moc sprzętu oraz jego waga. 

Do codziennych (czy sezonowych) prac pielęgnacyjnych najlepiej sprawdzi się urządzenie o wadze ok. 4 kg – łatwo je utrzymać w dłoniach, poza tym dobrze się pracuje ze sprzętem, który po prostu nie jest za ciężki.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 693 333 501
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl